Apie mus


Uždaroji akcinė bendrovė „Abeta“

Paslaugų teikimo verslą pradėjo 1999 metais. Nuo pirmų veiklos dienų bendrovės darbuotojai siekia kuo geresnio paslaugų kokybės ir kainos santykio. Todėl, bėgant metams, nuolat gerinami darbų rezultatai ir savo srityje bendrovė nuolat siekia tobulėjimo. Švaros palaikymas reikalauja daugybės žinių. Chemijos pramonė kasmet pateikia naujesnių su geresnėmis savybėmis valymo priemonių. Gamintojai sukuria naujus elektrinius prietaisus, diegiamos naujos valymo darbų technologijos, naudojama geresnių savybių įranga. Galima paminėti, kad vietoje elementarių grindims plauti naudojamų skudurų, naudojami taip vadinami „mopai“. Tai specialiai grindų paviršiams plauti sukonstruoti įrankiai, kurių pagalba galimas greitas ir patogus paviršių valymas. Be abejo, būtina paminėti ir mikropluošto (angl. microfibre) šluostes. Jos labai padeda valant blizgančius paviršius.

Paslaugos

UAB „Abeta“ veikla orientuota į valymo ir kitų paslaugų teikimą klientams vietinėje rinkoje. Be valymo paslaugų teikiamos kitos paslaugos epizodiškai, pasiūlius mūsų klientams. Tai būtų namų, ligonių bei vyresnio amžiaus žmonių priežiūra, sezoniniai darbai. Pvz. pavasarį, paprastai, būna daug užsakymų butų ir biurų langų valymui.

Šiuo metų teikiame kasdienines ir periodines valymo paslaugas. Tai komercinių ir kitų patalpų, namų, butų valymas, laiptinių valymas, DNSB patalpų bei teritorijų priežiūra.

Klientų materialinių vertybių saugumas valymo metu

Užtikriname kliento patalpose esančio inventoriaus, bei kitų vertybių ir dokumentų saugumą. Mūsų bendrovėje visi darbuotojai supažindinami su atsakomybe prieš klientą dėl aukščiau minimų daiktų ir įrangos saugumo. Darbuotojų atrinkimas ir mokymas atsakingai elgtis kliento patalpose, suteikia papildomų garantijų užsakovo vertybių saugumui. Konfidencialumas: visos individualios ir asmeninės žinios bei susitarimai pasilieka tarp atstovaujančių vadovų.

Personalo kvalifikaciją

Mūsų įmonėje dirbantys darbuotojai yra apmokomi teisingų ir našių darbo metodų, bei aprūpinami visomis darbui reikiamomis priemonėmis. Valymo darbų vadovas nuolat palaiko kontaktus su užsakovų atstovais, greit ir jautriai reaguoja į klientų skundus dėl darbų kokybės ir darbuotojų aplaidumo.

Patogumas

Kiekviena diena turi savo paskirtį ir norėsi, kad švara eitų kartu. Todėl mūsų bendrovė teikia paslaugas klientams patogių laiku. Darbų atlikimo dažnumas ir laikas derinami su užsakovu.

Palikti užklausa Jūsų vardas:*

Telefono nr.:

El. pašto adresas:*

Jūsų klausimai, pageidavimai: